O společnosti

Úvod

Společnost PERFECT OUTDOOR s.r.o. se zabývá tvorbou virtuálních prohlídek a panoramatických fotografií, používaných jako atraktivní doplněk firemních či hotelových webových stránek a prezentací.

Kromě virtuálních prohlídek vyrobíme Váš firemní web nebo e-shop šitý na míru Vašeho podnikání, bez kompromisů přesně podle Vašich představ a potřeb. Pro webové stránky Vám zajistíme kvalitní hosting, který nebude Vaše zákazníky omezovat v rychlosti načítání webu – stránky se načtou okamžitě a bez čekání, stejně tak zabezpečíme Váš web SSL certifikátem proti zneužití.

Spoluprací se společností PERFECT OUTDOOR s.r.o. získáte dlouhodobého partnera v oblasti grafiky, výroby webu, virtuálních panoramatických prohlídek. V sekci Kontakty se spojte s našimi odborníky a vyžádejte si konzultaci či cenovou nabídku.

V naší práci pro klienta nejsme limitováni místem podnikání, jsme zvyklí pracovat pro naše klienty po celé ČR, vždy podle představ a potřeb našich zákazníků.

Zakládáme si na kvalitně odvedené práci, maximální spokojenosti klienta. Vyžádejte si naše reference a ověřte si kvalitu naší práce přímo od našich zákazníků.

Historie společnosti

Společnost PERFECT OUTDOOR s.r.o. byla založena před třemi lety v únoru 2008, kdy došlo k přechodu našeho podnikání z fyzické osoby na právnickou osobu a u nově vznikající společnosti jsme zvolili progresivní název PERFECT OUTDOOR s.r.o.. Zaměření nově vzniklé společnosti byl především na outdoorovou reklamu a firemní weby. V polovině roku 2010 jsme se rozhodli rozšířit naše působení v reklamě o virtuální panoramatické prohlídky, které především díky kvalitě zpracování téměř okamžitě našly řadu zákazníků.

V současné době připravujeme nové projekty, které v průběhu letošního roku uvedeme do praxe.