Virtuální procházky

Kouzlo virtuální procházky (prohlídky) spočívá v propojení několika virtuálních prohlídek, mezi kterými se můžete pohybovat pomocí myši.

Tento způsob prezentace pomocí virtuální procházky nabídne návštěvníkům Vašich webových stránek možnost virtuální procházky mezi jednotlivými virtuálními prohlídkami na vašem webu.

Dle Vašeho přání Vám můžeme upravit grafický vzhled webové stránky virtuální procházky a doplnit jej o mapu s orientačním bodem Vaší pozice, galerií jednotlivých míst virtuální prohlídky, tématické video či doprovodný text, který jistě vhodně doplní vaši virtuální prohlídku.

Virtuální procházky umístěné na webu např. hotelu nebo penzionu umožní vašim návštěvníků projít si váš hotel od recepce, pres restauraci, hotelový pokoj az po volnočasové prostory jako jsou bowling, sauna, či bazén, nebo konferenční místnosti.

Virtuální procházka spojená z několika virtuálních prohlídek rozhodně oživí vaše webové stránky a přivede vám nové zákazníky ať už se prezentujete jako hotel, sportovní areál, výstaviště nebo zoo.

Ukázky virtuálních procházek najdete zde:

prohlídka